Працюємо в звичайному режимі (з дотриманням усіх карантинних вимог)
На звязку з 8.00 до 17.00 (call-центр з 8.00 до 18.00)

Відгуки про вікна і нашій роботі

Сергій Маріуполь

Величезне спасибі бригаді компанії «Окна Мариуполя». Вони з легкістю вирішили наш “важкий випадок”. Нам замінили холодне скління на тепле на лоджії, на якій було присутнє до цього оздоблення. Руки у них “ростуть звідки треба” і роблять вони все з душею. Ще раз велике їм спасибі!! Вже рекомендував вашу компанію колегам.

Проведені роботи: тепле скління балкона, профільна система VIKNALAND.

Архипова Ірина Маріуполь

Добридень! Хочу сказати величезне спасибі всім, хто брав участь в заміні всіх вікон у нашій 3-х кімнатній квартирі. Від менеджера до замірника і бригади монтажників. Зробили все якісно і професійно. А головне – швидко. Адже лише за один день хлопці встановили всі вікна і балконні двері. Звичайно ж усім раджу «Окна Мариуполя».

Проведені роботи: пластикові двері, пластикові вікна VIKNALAND.

Віктор Борисович Маріуполь

Висловлюю особливу подяку бригаді монтажників! Робота виконана дуже якісно і професійно. Рекомендую цю бригаду. Звертаюся в цю фірму не в перший раз і все завжди бездоганно. Величезне спасибі!

Проведені роботи: тепле скління балкона

Калініна Софія Володимирівна Маріуполь

Хочемо висловити подяку всій команді «Окна Мариуполя»! Ми залишилися дуже задоволені. Хочемо всім порадити, в першу чергу, звернутися до замірника, оскільки ці люди зроблять свою роботу ідеально. В результаті ви отримаєте якісний монтаж, просто до міліметрів. Привезли все в домовлений час. Установники зробили все максимально чисто, оперативно і професійно! Супер!

Проведені роботи: тепле скління балкона

Виконані роботи
 
Нам можна довіряти :)