Замовлення приймаємо онлайн
На зв'язку с 8.00 до 18.00 (call-центр с 8.00 до 19.00)
Історія компанії

Компанія «Вікна Маріуполя» існує з 2003 року. Українські профілі VIKNALAND широко відомі по всьому світу, тому в якості основи для своїх виробів ми вибрали саме їх. Якість матеріалів на нашому виробництві підкріплено командою майстрів з високою кваліфікацією. Наші менеджера по виміру і фахівці монтажної бригади мають сертифікати VIKNALAND.

Наша компанія - це єдине виробництво в Маріуполі, оснащене зварювальним верстатом, який забезпечує якісну геометрію вікон. Повний цикл виробництва включає безліч етапів і нових розробок, які в результаті дають ідеальні профільні системи VIKNALAND. Компанія «Вікна Маріуполя» бере участь у благодійних заходах. Наш колектив спільно з VIKNALAND неодноразово проводить соціальні акції з утеплення дитячих будинків.

Для наших клієнтів відділ продажів завжди запропонує висококваліфіковану консультацію. Для того, щоб розібратися чи потрібна заміна вікон, у нас діє безкоштовна сервісна служба перевірки якості встановлених вікон. Можливо Вам буде потрібно лише регулювання або ремонт віконних систем.

Viknaland - виробництво надійних віконних систем

Компанія Viknaland є найбільшим виробником віконних профільних систем і має низку переваг на сучасному ринку продажів.

Надійна теплозахист і ідеальна шумоізоляція

Особлива увага при виробництві приділяється енергозбереженню і високих показників теплозахисту, щоб ви могли відчувати себе комфортно і в морозні зимові дні, і в спекотне літо.

Гарантії

Віконні профілі VIKNALAND мають міжнародні сертифікати, гігієнічні та пожежні відповідності якості, сертифікат ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015.

Зручність прибирання та догляду за вікнами

Глянцевий гладкий профіль VIKNALAND завдяки своїй фактурі максимально полегшує експлуатацію і догляд за ним. Молекули бруду і пилу не затримуються на його поверхні.

Вызови замерщика бесплатно
Оставьте заявку и получите самую выгодную цену, а наши менеджеры свяжутся с вами прямо сейчас!
   
Нам можно доверять :)