Працюємо в звичайному режимі (з дотриманням усіх карантинних вимог)
На звязку з 8.00 до 17.00 (call-центр з 8.00 до 18.00)
Історія компанії

Компанія «Окна Мариуполя» існує з 2003 року. Українські профілі VIKNALAND широко відомі по всьому світу, тому в якості основи для своїх виробів ми вибрали саме їх. Якість матеріалів на нашому виробництві підкріплена командою майстрів з високою кваліфікацією. Наші спеціалісти по замірах і фахівці монтажної бригади мають сертифікати VIKNALAND.

Наша компанія - це єдине виробництво в Маріуполі, оснащене зварювальним верстатом, який забезпечує якісну геометрію вікон. Повний цикл виробництва включає безліч етапів і нових розробок, які в результаті дають ідеальні профільні системи VIKNALAND. Компанія «Окна Мариуполя» бере участь у благодійних заходах. Наш колектив спільно з VIKNALAND неодноразово проводить соціальні акції з утеплення дитячих будинків.

Для наших клієнтів відділ продажів завжди запропонує висококваліфіковану консультацію. Для того, щоб розібратися чи потрібна заміна вікон, у нас діє безкоштовна сервісна служба перевірки якості встановлених вікон. Можливо Вам буде потрібно лише регулювання або ремонт віконних систем.

Viknaland - виробництво надійних віконних систем

Компанія Viknaland є найбільшим виробником віконних профільних систем і має низку переваг на сучасному ринку продажів.

Надійний теплозахист і ідеальна шумоізоляція

Особлива увага при виробництві приділяється енергозбереженню і високим показникам теплозахисту, щоб ви могли відчувати себе комфортно і в морозні зимові дні, і в спекотне літо.

Гарантії

Віконні профілі VIKNALAND мають міжнародні сертифікати, гігієнічні та пожежні відповідності якості, сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015

Зручність прибирання та догляду за вікнами

Глянцевий гладкий профіль VIKNALAND завдяки своїй фактурі максимально полегшує експлуатацію і догляд за ним. Молекули бруду і пилу не затримуються на його поверхні.

Виконані роботи
Викликати замірника безкоштовно
Залиште заявку і отримайте найвигіднішу ціну, а наші менеджери зв'яжуться з вами прямо зараз!
   
Нам можна довіряти :)