Працюємо в звичайному режимі (з дотриманням усіх карантинних вимог)
На звязку з 8.00 до 17.00 (call-центр з 8.00 до 18.00)
Які пластикові вікна найякісніші

Зміст статті:

 1. Критерії якості
 2. Вибираємо склопакети
 3. Вибираємо ущільнювальний контур
 4. Вибираємо штапики
 5. Яка фурнітура для пластикових вікон краще
 6. ТОП-10 виробників вікон

Сьогодні найбільш популярним для скління є ПВХ-вікна. Конструкція таких вікон виглядає простою і безліч деталей приховано від очей. Всі елементи виконують свої функції. Які ж пластикові вікна найякісніші? Ми допоможемо визначити основні критерії вибору надійних віконних систем, а також позначимо рейтинг популярних виробників.

 

Критерії якості для пластикового профілю

 • Поверхня пластика. Буває глянцева і матова. Якщо поверхня глянцева, вона повинна бути ідеально рівна, добре піддаватися чищенню, відштовхувати бруд. Якщо ж поверхня матова, то вона шорстка, швидко забруднюється і важко очищається. Матовий ПВХ дешевший, але не так зручний в експлуатації.
 • Монтажна глибина. Стандартом для європейської частини вважається її значення від 58 до 60 міліметрів. Система такої глибини зазвичай трикамерна. Моделі з 4-5 камерами і глибиною монтажу 70 мм встановлюють для експлуатації при сильному вітрі, на високих поверхах будівель. Хоча вважається, що чим більше камер, тим тепліше вікно, для теплоізоляції важливіше не камерність профілю, а величина камер і обсяг повітря в них.
 • Товщина зовнішніх стінок рами і перегородок усередині. Залежно від них профіль відносять до класу А (з зовнішньою/внутрішньою стінкою від 2,8/2,5 мм), В (від 2,5 / 2 мм), С (об’єктний ПВХ, придатний для експлуатації в нежитлових приміщеннях).

 • Камерність. Кількість камер в профілі надійно утримує тепло і підсилює раму. Захищені від конденсату (через різницю температур всередині і поза приміщенням) відводять вологу отворами. Популярні вікна з 3-5 камерами. У тихій квартирі на сонячній стороні будинку можна монтувати трикамерний профіль з глибиною монтажу 58 мм. Квартиру в шумному кварталі з вікнами на північній стороні будівлі краще засклити 5-камерним ПВХ-профілем. У суворому північному кліматі слід встановлювати систему з 5-ти й більше камерами.

 • Армування з металу. Захищає ПВХ-систему від деформації. Виконується зі сталевого контуру товщиною 1,5-2 мм. Покривається цинком. Перетин армуючого контуру П-образне або квадратне. Другий тип стійкіше до навантажень. Тому квадратне армування застосовують в великогабаритних вікнах. Армувати рами довжиною менше 80 см необов’язково.

 

Якісний ПВХ-профіль красиво виглядає, без шорсткостей і дефектів. Він збігається з отвором за розмірами, надійно ізолює звук і тепло. Шумо- і теплозахист профілю повинні відповідати кліматичним умовам експлуатації скління.

 

Які пластикові вікна вибрати, підкаже супровідна документація на них. Якість вікон регламентовано стандартами ISO 9000 та ISO 9001. Нормативи по міцності вказані в міжнародних стандартах DIN 53453 і ISO 179-61, температурна стійкість – в DIN 53460, ISO 306-68, термін служби ПВХ – в DIN 53387, а твердість пластика – в DIN 53456. Об’єктний профіль для нежитлових об’єктів або не має маркування взагалі, або позначається написом «object».

 

Вибираємо склопакети

Скляний пакет – герметично об’єднані листи скла. Він заповнює стулки з мінімальною відстанню від передньої площини вікна 15 мм. Профіль товщиною 50-70 мм краще вибирати з 18-міліметровим відступом скляного заповнення від краю ПВХ.

Дистанційні рамки, що розділяють скло в пакеті, виготовляють:

 • з алюмінію,
 • зі сталі,
 • із пластику.

Найбільш холодні рамки алюмінієві, найбільш теплі – пластикові.

У продажу зустрічаються склопакети з опціями:

 • Енергоефективні. Такі вікна бувають з титановим і срібним напиленням. Відображають тепло від опалювальних приладів в кімнату.
 • Багатофункціональні. З металевим напиленням. Відображають ІК-промені. Зберігають в приміщенні до 80% тепла взимку. Підтримують в кімнаті прохолоду влітку. Допомагають економити енергоресурси, але пропускають світло на 20% гірше.
 • Сонцезахисні. Захищають приміщення від нагрівання через інтенсивне сонячне освітлення. Покриваються спеціальною плівкою.
 • З ламінуванням (броньовані). Багатошарове скло відрізняється високою міцністю і стійкістю до ударів. Руйнуючись, таке скло не розлітається на осколки, а лише тріскається. Хороша звукоізоляція.
 • Загартовані. Міцніше стандартного скла в 6-7 разів. Стійко переносять механічні удари. Руйнуючись, не формують гострі осколки.
 • Армовані. Посилюються сіткою з ПВХ. Набагато більш стійкі до злому.
 • Самоочищувальні. Очищаються від забруднень під впливом опадів.

За габаритами склопакети різноманітні. Для скління житлових приміщень використовують пакети зі скляних листів товщиною 3-6 мм. Приблизно 90% склопакетів виготовляють з товщиною системи 24, 26, 32 мм. Мінімальна довжина якісного склопакета 30 см. Для більшої теплозахисту склопакети герметизують по периметру, заповнюють криптоном або аргоном

Теплопровідність. Її підвищує більше число камер в склопакеті, інертний газ всередині камер, теплозахисне напилення на склі.

 • Звукозахист. Він вище, якщо систему наповнює інертний газ, встановлена ​​більш широка дистанційна рамка.
 • Безпека. Менш крихке скло то, яке загартоване, армоване сіткою або формується з декількох шарів за технологією триплекса.
 • Солнцезахист. Забезпечується дзеркальним або тонованим склом. Таке скло блокує до 50% сонячного випромінювання.

Неякісний склопакет має такі особливості:

 • Відсутність маркування (торгова марка, відомості про комплектацію, дата виробництва).
 • Порушення цілісності склопакета.
 • Неякісна герметизація.
 • Недотримання пропорцій і розмірів.

Ущільнювальний контур

Ущільнення підтримує герметичність скління, підсилює шумоізоляцію. Двоконтурне ущільнення настилається з двох сторін стулки. У триконтурного аналога третій контур монтують посередині фальца.

 Найбільш популярні ущільнювачі з:

 • Термопластика (ТРЕ). Ущільнювачі з термопластика гнучкі, легко стискуються, замінні. При екстремальних температурах швидко приходять в непридатність.
 • Силікону. Зносостійкі. Термостійкі. Дорогі.
 • З етиленпропіленового каучуку. Термостійкі і зносостійкі. Дешевше силіконових аналогів. Замінити може лише майстер.
 • Гуми. Стійкі до зносу. Недорогі. Їх можна змінювати власноруч.
 • Пеноматериала. Пружні, термостійкі. Добре тепло- і звукоізоляційні. Зберігають первинний колір. При пошкодженні втрачають свої експлуатаційні властивості. Дорого коштують.

Рекомендуємо купувати силіконовий або каучуковий ущільнювач.

Вибираємо штапики

Штапіком називається рейка, яка фіксує склопакет в профілі. Ця рейка може бути круглої, прямокутної і фігурної форми. Широкими штапиками оснащують однокамерні профілі, а трьох-, чотирикамерні – посиленими.

 

Яка фурнітура для пластикових вікон краще

Кріплення буває:

 • Поворотне. Дозволяє стулці повертатися навколо вертикальної осі.
 • Зсувне. Зрушення профілю в отворі вздовж його площини.
 • Відкидне. Дозволяє стулці обертатися на кут до 180 градусів, фрамуги – відкидатися.
 • Універсальне. З ним стулки обертаються навколо осей по вертикалі, відкидаються по горизонталі. Їх нижній край фіксується. Для вибору опції зміщують рукоятку.

Надійні віконні системи з дорогою німецькою фурнітурою з легованої сталі – ось які пластикові вікна вважаються кращими. На кріпленні економити не варто. Це загрожує лише додатковими витратами на ремонт вікон після їх установки. Неякісна дешева фурнітура швидко зношується, може привести к поломці віконної системи. Відмінними експлуатаційними характеристиками володіють відомі фурнітури брендів Siegenia, Maco, Axor.

 

ТОП-10 виробників вікон

Найбільш затребуваною і якісної є продукція наступних марок:

 1. Viknaland

Моделі: Lider 3, Viknaland 4, Viknaland 6, Viknaland 6 Lam.

 1. VEKA

Моделі: SoftLine, SwigLine, EuroLine, AlрhaLine, SoftLine 82, РroLine

 1. KBE

Моделі: KBE Селект, KBE 88, KBE Энергия, KBE Эксперт, KBE Эксперт Плюс

 1. SALAMANDER

Моделі: Design 2D, Streamline, Design 3D

 1. Montblanc

Моделі: LOGIC, QUADRO 70, CITY 120, TERMO 60, ECO

 1. KALEVA

Моделі: Kaleva Design, Kaleva Vita, Kaleva Standart, Kaleva Deco

 1. РROРLEX

Моделі: РROРLEX-Рremium, РROРLEX-Oрtima, РROРLEX-Lux, РROРLEX-Comfort

 1. DECEUNINCK

Моделі: Forward, Favorite, Eforte, Favorite Sрace

 1. TROCAL

Моделі: InnoWave, InnoNova 70A5, Balance

 1. ALUРLAST

Моделі: IDEAL 2000, IDEAL 4000, IDEAL 7000, IDEAL

 

Які пластикові вікна краще поставити в квартирі вибирати Вам. Замовити вікна високої якості ви можете в нашій компанії. Ми випускаємо їх з оригінального профілю Viknaland. Встановлюємо в отворах різної форми і величини. Щоб безкоштовно викликати замірника, телефонуйте нам телефону на сайті або залишайте заявку в онлайн-формі.

Вам повинно бути цікаво

Установка вікон взимку

Зміст статті: Чи можна вставити вікна взимку Найпростіша технологія зимової установки Тепла технологія установки вікон в мороз Мінуси і плюси установки вікон взимку Як перевірити якість монтажу Коли краще ставити пластикові вікна   Сьогодні, завдяки новітнім технологіям, скління можна поміняти в будь-який сезон. У холодний період монтаж виконується за допомогою спеціальних матеріалів і устаткування. З […]

Які вікна краще ставити в квартиру

Зміст статті: Як правильно вибрати вікна для квартири Особливості вікна Критерії вибору ПВХ-вікна ефективно захищають приміщення від холоду і шуму, на відміну від старого скління з дерев’яним профілем. Пластикові вікна набагато зручніше в використанні і виглядають ефектніше. Догляд за такими вікнами набагато простіше, а ціна – доступніше. Але сьогодні кількість виробників така велика, що дуже […]

Як перевірити якість пластикових вікон

Переваги пластикових вікон – це теплоізоляція, максимум природного світла в приміщенні, шумоізоляція, а також відсутність протягів. Щоб ці функції вікна працювали справно, важливо переконатися в їх якісному монтажі, правильно підібрати матеріали. Як це перевірити? Це нескладно, досить дуже уважно оглянути комплектуючі. Фахівці «Окна Мариуполя» розкажуть, як саме це зробити.   Перевіряємо віконний профіль Огляньте профіль […]

Регулювання вікон на зиму

Пластикові вікна цінуються за простоту експлуатації і досить легкий догляд. Але також такі вікна вимагають особливої постійної уваги. Необхідно вчасно чистити фурнітуру і змащувати. Дуже важливим моментом є регулювання ПВХ-вікон на зиму. Якщо вчасно відрегулювати вікна, ви можете зберегти тепло в будинку і мінімізуєте негативний вплив холодного і вологого повітря на ущільнювачі.   Коли вікно […]

Поради щодо вибору укосів для пластикових вікон

Вікна з ПВХ вже давно є незамінними в сучасних квартирах. Вони мають високі тепло- та шумоізолюючі показники, практичні в догляді і мають естетичний зовнішній вигляд. Важливо не тільки грамотно вибрати вікно, а також ефективно зробити укоси. Неякісно зроблені відкоси тягнуть за собою втрату всіх теплоізоляційних властивостей вашого вікна.   Якісно зроблені відкоси повинні відповідати наступним […]