Працюємо в звичайному режимі (з дотриманням усіх карантинних вимог)
На звязку з 8.00 до 17.00 (call-центр з 8.00 до 18.00)
Установка вікон взимку

Зміст статті:

 1. Чи можна вставити вікна взимку
 2. Найпростіша технологія зимової установки
 3. Тепла технологія установки вікон в мороз
 4. Мінуси і плюси установки вікон взимку
 5. Як перевірити якість монтажу
 6. Коли краще ставити пластикові вікна

 

Сьогодні, завдяки новітнім технологіям, скління можна поміняти в будь-який сезон. У холодний період монтаж виконується за допомогою спеціальних матеріалів і устаткування. З цієї статті ви можете дізнатися, як правильно встановити пластикові вікна в зимовий період. Тут описані всі нюанси і переваги монтажних робіт в холодну пору року, а також ми підкажемо перевірені технології установки.

 

Чи можна ставити пластикові вікна взимку

Від того, що багато хто не знає про рівень розвитку монтажних технологій, існує думка, що краще всього встановлювати вікна в теплий період. Розвіємо міф про неможливість монтажу вікон взимку. Перше, що відлякує від «зимової установки», це те, що звичайна піна для герметизації стиків НЕ застигає. Природно, що така герметизація скління порушується. Але сьогодні застосовується нова піна, призначена саме для роботи взимку. З такою піною можна монтувати профіль без побоювань – вона надійно герметизує шви при мінусовій температурі.

 

 

Зимова піна застигає в холод і дозволяє майстрам не залежати від погодних умов. Якісний герметик застигає і при – 25°C. Але для успішної установки в мороз важлива монтажна технологія. При мінусовій температурі фахівці використовують два підходи до монтажних робіт.

 

Найпростіша технологія зимової установки пластикових вікон

 • Щоб ставити пластикові вікна в мороз, використовуйте зимову монтажну піну з морозостійким складом.
 • Запінюються стики під впливом «теплової» гармати, направляє потік теплого повітря з вулиці. Внутрішні зазори заповнюйте після зовнішніх.
 • Такі роботи потрібно вести поетапно. В кожному отворі окремо демонтуйте старі профілі, потім відразу зафіксуйте нові.
 • Закріпіть монтажну стрічку в теплі.
 • Волого-і пароізоляційні стрічку нагрійте «теплової» гарматою.

 

Тепла технологія установки пластикових вікон в мороз

Такий підхід для більш високих витрат на скління. Використовуючи його, ви згладжуєте будь-який вплив сезонних чинників. Дана технологія передбачає герметизацію отвору зовні. Таким чином з вулиці фіксують тепловий екран. Він утримує тепле повітря в приміщенні і попереджає промерзання зафіксованих склопакетів. Екран захищає отвір і матеріали від вологи. В якості ущільнювача застосовують морозостійку піну.

 

 

Стики між профілем і прорізом герметизують: в кімнаті – силіконом, зовні – за допомогою вологонепроникною стрічки. Середній шар герметизації, який ущільнює і утеплює зазор – монтажна піна.

У холодну пору року установка віконних систем аналогічна тій, що ведеться влітку:

Закривається отвір.

Старі профілі демонтують.

Підстава готується до установки рами.

Монтаж.

Обробляють укоси.

Технологія теплого монтажу мінімізує ризики. Вона попереджає розтріскування ущільнювача, появі цвілі в будівництві з будь-якого матеріалу. При теплій установці герметичність підвищена, а значить – економія на опаленні.

 

Мінуси і плюси установки пластикових вікон взимку

У холодну пору року встановлювати вікна можна, але з дотриманням ряду умов. Звертайте увагу на наступні нюанси:

 • підтримання стабільного мікроклімату за допомогою екранів;
 • прогрівання балона з монтажною піною – остиглий герметик може не забезпечити необхідну якість шва, тому краще поставити піну на ніч в теплій кімнаті і не давати їй охолонути до використання;
 • прогрівання укосів з метою попередження розгерметизації шва;
 • розміщення вікон перед початком монтажних робіт в теплі для того, щоб запобігти утворенню тріщин при висвердлюванні отворів. Їх роблять для анкерних деталей, що проходять крізь рами.

Переваги скління в холодний сезон – швидкість, можливість відразу виявити недоліки установки, більш низькі ціни. Також в холодну пору року надходить менше замовлень на установку вікон, тому вартість монтажу буде дешевше. Взимку діють знижки.

 

Як перевірити якість монтажу

Для того, щоб перевірити якість встановленого вікна, звертайте увагу на деякі критерії. Якщо вікно встановлено правильно, то на склопакеті не з’явиться конденсату, скляний пакет не промерзає; немає протягів з отвору; стулка відкривається в режим провітрювання без зусиль; між прорізом і віконним блоком немає зазорів, стики ретельно загерметизовані.

 

 

Віконна компанія, фахівці якої встановлюють пластикові вікна взимку, зобов’язана перевірити, наскільки якісно виконаний монтаж. В її обов’язки входить також забезпечити обслуговування склопакетів по гарантії. Якісна рама протягом декількох сезонів експлуатації не повинна просідати, хитатися. Її кріплення не повинно давати збоїв, заїдати. При неполадках кріплення, перекосі стулок або виявленні недоліків монтажу звертайтеся в компанію по установці вікон. Зазвичай монтажні «недоробки» підрядники усувають безкоштовно по гарантії.

 

Коли краще ставити пластикові вікна

Якщо є можливість зробити ремонт в більш теплі дні, краще засклити будинок, квартиру в теплий сезон. Інформація, при якій температурі вставляють пластикові вікна взимку, відображена в ДСТУ 24866-2014. Необов’язково прогрівати кімнату, якщо та не опалюється і температура в ній не нижче +5°C. При більш низькій температурі скло може деформуватися через стиснення в склопакетах повітря всередині повітряних камер. Скло може прийняти форму увігнутої лінзи. Щоб не зіпсувати склопакет, необхідно підігріти повітря хоча б до +5°C.

 

 

Отже, встановлювати і змінювати пластикові вікна взимку можна, якщо дотримуватися запобіжних заходів, а також використовувати потрібні матеріали. Дотримуватися температурного режиму, застосовувати правильний герметик, технологію робіт, ізоляцію. Замовити скління з гарантією якості ви можете в нашій компанії. Ми проводимо скління оригінальним профілем Viknaland, пропонуємо доступні ціни, строго дотримуємося вимог ДСТУ, обслуговуємо встановлені системи по гарантії.

Вам повинно бути цікаво

Які пластикові вікна найякісніші

Зміст статті: Критерії якості Вибираємо склопакети Вибираємо ущільнювальний контур Вибираємо штапики Яка фурнітура для пластикових вікон краще ТОП-10 виробників вікон Сьогодні найбільш популярним для скління є ПВХ-вікна. Конструкція таких вікон виглядає простою і безліч деталей приховано від очей. Всі елементи виконують свої функції. Які ж пластикові вікна найякісніші? Ми допоможемо визначити основні критерії вибору надійних […]

Які вікна краще ставити в квартиру

Зміст статті: Як правильно вибрати вікна для квартири Особливості вікна Критерії вибору ПВХ-вікна ефективно захищають приміщення від холоду і шуму, на відміну від старого скління з дерев’яним профілем. Пластикові вікна набагато зручніше в використанні і виглядають ефектніше. Догляд за такими вікнами набагато простіше, а ціна – доступніше. Але сьогодні кількість виробників така велика, що дуже […]

Як перевірити якість пластикових вікон

Переваги пластикових вікон – це теплоізоляція, максимум природного світла в приміщенні, шумоізоляція, а також відсутність протягів. Щоб ці функції вікна працювали справно, важливо переконатися в їх якісному монтажі, правильно підібрати матеріали. Як це перевірити? Це нескладно, досить дуже уважно оглянути комплектуючі. Фахівці «Окна Мариуполя» розкажуть, як саме це зробити.   Перевіряємо віконний профіль Огляньте профіль […]

Регулювання вікон на зиму

Пластикові вікна цінуються за простоту експлуатації і досить легкий догляд. Але також такі вікна вимагають особливої постійної уваги. Необхідно вчасно чистити фурнітуру і змащувати. Дуже важливим моментом є регулювання ПВХ-вікон на зиму. Якщо вчасно відрегулювати вікна, ви можете зберегти тепло в будинку і мінімізуєте негативний вплив холодного і вологого повітря на ущільнювачі.   Коли вікно […]

Поради щодо вибору укосів для пластикових вікон

Вікна з ПВХ вже давно є незамінними в сучасних квартирах. Вони мають високі тепло- та шумоізолюючі показники, практичні в догляді і мають естетичний зовнішній вигляд. Важливо не тільки грамотно вибрати вікно, а також ефективно зробити укоси. Неякісно зроблені відкоси тягнуть за собою втрату всіх теплоізоляційних властивостей вашого вікна.   Якісно зроблені відкоси повинні відповідати наступним […]